Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Enabled
gl: Activado

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: About
gl: Información
