Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: About
hr: Opis
