Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Unsubscribe
id: Berhenti berlangganan

en: Enabled
id: Aktif

en: Message
id: Pesan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Client ID
id: ID Klien

en: About
id: Tentang
