Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Unsubscribe
kn: ಚಂದಾದಾರತ್ವವನ್ನು ರದ್ದು ಮಾಡು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Connect
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಕಲ್ಪಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Disconnect
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಕಡಿದುಹಾಕು
