Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: About
ku: دەربارە
