Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Channel
lv: Kanāls

en: Connect
lv: Pieslēgties

en: About
lv: Par
