Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe
pt: Assinar

en: Unsubscribe
pt: Cancelar inscrição

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Configurações

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: API Key
pt: Chave de API

en: Channel
pt: Canal

en: Connect
pt: Conectar

en: About
pt: Sobre
