Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: Enabled
ro: Activat

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: API Key
ro: Cheie API

en: About
ro: Despre
