Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu
