Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Enabled
sr: Укључено

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања
