Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Unsubscribe
tr: Üyelikten çık

en: Enabled
tr: Etkin

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Channel
tr: Kanal

en: About
tr: Hakkında
