Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Unsubscribe
ur: رکنیت منسوخ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Message
ur: پیغام

en: Settings
ur: ترتیبات
