Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: Unsubscribe
vi: Hủy đăng ký

en: Enabled
vi: Bật

en: Message
vi: Thông điệp

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Connect
vi: Kết nối

en: About
vi: Giới thiệu

en: Disconnect
vi: Ngắt kết nối
