Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Enabled
be: Уключана

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: API Key
be: Ключ API

en: About
be: Аб
