Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Enabled
bg: Активиран

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки
