Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Subscribe
de: Abonnieren

en: Unsubscribe
de: Abbestellen

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Client ID
de: Client-ID

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Channel
de: Kanal

en: Connect
de: Verbinden

en: About
de: Über

en: Disconnect
de: Trennen

en: Server URL
de: Server-URL

en: Error: @message
de: Fehler: @message

en: Enter your message
de: Nachricht eingeben

en: Initializing...
de: Initialisierung läuft ...

en: Type ID
de: Typ-ID

en: Not connected
de: Nicht verbunden
