Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Enter your message
fi: Kirjoita viestisi
