Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: Enabled
he: מופעל

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: About
he: אודות
