Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Unsubscribe
hi: सदस्यता रद्द करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Message
hi: संदेश

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: About
hi: के बारे में
