Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Unsubscribe
ja: 登録解除

en: Enabled
ja: 有効

en: Message
ja: メッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: Channel
ja: チャンネル

en: About
ja: アバウト
