Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: API Key
lt: API raktas

en: About
lt: Apie
