Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Channel
nl: Kanaal

en: About
nl: Over

en: Initializing...
nl: Bezig met initialiseren...

en: Not connected
nl: Niet gekoppeld
