Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: Enabled
pl: Włączone

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: API Key
pl: Klucz API

en: Channel
pl: Kanał

en: Connect
pl: Połącz

en: About
pl: O stronie
