Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Subscribe
pt: Subscrever

en: Unsubscribe
pt: Cancelar subscrição

en: Enabled
pt: Ativado

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Definições

en: API Key
pt: Chave API

en: Channel
pt: Canal

en: About
pt: Sobre
