Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: API Key
sk: API Kľúč

en: About
sk: Informácie o

en: Type ID
sk: ID typu
