Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Subscribe
ta: சந்தா சேர்

en: Unsubscribe
ta: சந்தா விலக்க

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Message
ta: செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: About
ta: பற்றி
