Notification Server (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Channel
uk: Канал

en: Connect
uk: З'єднання

en: About
uk: Про модуль

en: Disconnect
uk: Роз'єднати

en: Server URL
uk: Адреса (URL) сервера

en: Initializing...
uk: Ініціалізація...

en: Not connected
uk: Немає з'єднання
