Notification System (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Read more
az: Ətraflı

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Provider
az: Provayder

en: Default language
az: Defolt dil

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Sticky
az: Yapışqan

en: Language code
az: Dil kodu

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Machine name
az: Maşın adı
