Notification System (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (26 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Subject
gu: વિષય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Audience
gu: પ્રેક્ષક

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Link
gu: કડી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Default language
gu: મૂળભૂત ભાષા

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Mapping
gu: મેપિંગ
