Notification System (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (46 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Subject
ru: Тема

en: Description
ru: Описание

en: Audience
ru: Аудитория

en: Read more
ru: Подробнее

en: Priority
ru: Приоритет

en: Edit
ru: Редактировать

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Link
ru: Ссылка

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: High
ru: Высокий

en: Low
ru: Низкий

en: View
ru: Просмотр

en: Format
ru: Формат

en: Mail
ru: Почта

en: Created
ru: Создано

en: Authored by
ru: Автор

en: Example
ru: Пример

en: Users
ru: Пользователи

en: Provider
ru: Поставщик

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Default language
ru: Язык по умолчанию

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Immediately
ru: Немедленно

en: Changed
ru: Изменение

en: Body Template
ru: Шаблон Тела

en: Sticky
ru: Прикреплено

en: Language code
ru: Код языка

en: Mapping
ru: Соответствия

en: Loading
ru: Загрузка

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Notification
ru: Уведомление

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.

en: Created on
ru: Создано

en: Lowest
ru: Наименьший

en: Highest
ru: Наибольший

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
