Notification System (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (33 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Delete
ta: அழி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Audience
ta: பார்வையாளர்கள்

en: Read more
ta: மேலும் படி

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: Edit
ta: மாற்று

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Link
ta: சுட்டி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: High
ta: உயர்ந்த

en: Low
ta: தாழ்ந்த

en: View
ta: பார்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Default language
ta: இயல்பான மொழி

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: Mapping
ta: பொருத்தல்

en: Loading
ta: ஏற்றுகிறது

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
