Notification System (1.0.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (43 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Audience
gl: Audiencia

en: Read more
gl: Ler máis

en: Enable
gl: Activar

en: Priority
gl: Prioridade

en: Edit
gl: Editar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: Icon
gl: Icona

en: View
gl: Ver

en: Format
gl: Formato

en: Mail
gl: Correo-e

en: Created
gl: Creado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Example
gl: Exemplo

en: Users
gl: Usuarios

en: Provider
gl: Proveedor

en: Default language
gl: Língua predeterminada

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Immediately
gl: Inmediatamente

en: Changed
gl: Cambiado

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Sticky
gl: Pegañoso

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Mapping
gl: Mapeo

en: Loading
gl: Cargando

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Path to custom icon
gl: Ruta á icona personalizada

en: Upload icon image
gl: Subir imaxe da icona
