Notification System (1.0.0-alpha5) - en to te translation catalogue (29 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Subject
te: విషయం

en: Description
te: వివరణ

en: Audience
te: ప్రేక్షకులు

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Edit
te: మార్చు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Link
te: లింకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: High
te: ఎక్కువ

en: Low
te: తక్కువ

en: View
te: చూడు

en: Format
te: ఆకృతి

en: Mail
te: మెయిల్

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Default language
te: అప్రమేయ భాష

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
