Notification System (1.0.0-alpha7) - en to bs translation catalogue (28 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Enable
bs: Omogući

en: Priority
bs: Prioritet

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: High
bs: Visoko

en: Low
bs: Nisko

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored by
bs: Napisao

en: Users
bs: Korisnici

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: Default language
bs: Defaultni jezik

en: Immediately
bs: Odmah
