Notification System (1.0.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (45 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: Audience
ca: Audiència

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Enable
ca: Habilita

en: Priority
ca: Prioritat

en: Edit
ca: Edita

en: - None -
ca: - Cap -

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: View
ca: Mostra

en: Mail
ca: Correu

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Example
ca: Exemple

en: Users
ca: Usuaris

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Default language
ca: Llengua predeterminada

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Immediately
ca: Immediatament

en: Changed
ca: Canviat

en: Body Template
ca: Plantilla de cos

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Sticky
ca: Estàtic

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Mapping
ca: Associacions

en: Loading
ca: Carregant

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Notification
ca: Notificació

en: Lowest
ca: La més baixa

en: Highest
ca: La més alta
