Notification System (1.0.0-alpha7) - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: Description
eo: Priskribo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Edit
eo: Redaktu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Link
eo: Ligilo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: High
eo: Alta

en: Low
eo: Malalta

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Users
eo: Uzantoj

en: Provider
eo: Provizanto

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Mapping
eo: Mapigo
