Notification System (1.0.0-alpha7) - en to sk translation catalogue (43 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Enable
sk: Povoliť

en: Priority
sk: Priorita

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: Mail
sk: Pošta

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored by
sk: Autor

en: Example
sk: Príklad

en: Users
sk: Používatelia

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Immediately
sk: Ihneď

en: Changed
sk: Zmenené

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Loading
sk: Nahráva sa

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Created on
sk: Vytvorené
