Notification System (1.0.0-alpha7) - en to tr translation catalogue (41 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Value
tr: Değer

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Subject
tr: Konu

en: Description
tr: Açıklama

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Priority
tr: Öncelik

en: Edit
tr: Düzenle

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Link
tr: Bağlantı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: High
tr: Yüksek

en: Low
tr: Düşük

en: View
tr: Görüntüle

en: Format
tr: Biçim

en: Mail
tr: Posta

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Authored by
tr: Yazan

en: Example
tr: Örnek

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Default language
tr: Varsayılan dil

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Immediately
tr: Anında

en: Changed
tr: Değişti

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Sticky
tr: Kalıcı

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Mapping
tr: Eşleştirme

en: Loading
tr: Yükleniyor

en: Machine name
tr: Makine adı
