Notification System (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (33 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Description
is: Lýsing

en: Read more
is: Lesa meira

en: Enable
is: Virkja

en: Priority
is: Forgangur

en: Edit
is: Breyta

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Link
is: Hlekkur

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: High
is: Mikið

en: Low
is: Lítið

en: View
is: Skoða

en: Format
is: Stílsnið

en: ID
is: Kenni

en: Mail
is: Póstur

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Authored by
is: Höfundur

en: Users
is: Notendur

en: Default language
is: Sjálfgefið tungumál

en: Loading...
is: Hleð...

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Loading
is: Hleð
