Notification System (1.0.0) - en to da translation catalogue (43 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Value
da: Værdi

en: List
da: Vis

en: Subject
da: Emne

en: Description
da: Beskrivelse

en: Audience
da: Publikum

en: Read more
da: Læs mere

en: Enable
da: Aktivér

en: Priority
da: Prioritet

en: Edit
da: Redigér

en: - None -
da: - Ingen -

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: High
da: Høj

en: Low
da: Lav

en: View
da: Vis

en: Mail
da: E-mail

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Example
da: Eksempel

en: Users
da: Brugere

en: Provider
da: Udbyder

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Default language
da: Standardsprog

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Immediately
da: Straks

en: Changed
da: Ændret

en: Body Template
da: Brødtekst-skabelon

en: Loading...
da: Indlæser...

en: Sticky
da: Klæbrig

en: Language code
da: Sprogkode

en: Mapping
da: Kobling

en: Loading
da: Indlæser

en: Machine name
da: Internt navn

en: Notification
da: Underretning

en: Created on
da: Oprettet den

en: - Disabled -
da: - Deaktiveret -
