Notification System (1.0.0) - en to lv translation catalogue (43 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: Audience
lv: Lasītāji

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Enable
lv: Iespējot

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Edit
lv: Labot

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: View
lv: Skatīt

en: Format
lv: Formāts

en: Mail
lv: Pasts

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Authored by
lv: Autors

en: Example
lv: Piemērs

en: Users
lv: Lietotāji

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Immediately
lv: Nekavējoties

en: Changed
lv: Labots

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Notification
lv: Paziņojums
