Notification System (1.0.1) - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Mail
ne: पत्र

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored by
ne: लेखक

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Loading
ne: लोडिंग हुदैछ...

en: Machine name
ne: मशीन नाम
