Notification System (2.0.0-rc1) - en to bn translation catalogue (24 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Subject
bn: বিষয়

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Default language
bn: ডিফল্ট ভাষা

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: Loading
bn: লোড হচ্ছে

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
