Notification System (2.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (29 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Description
ku: دەربارە

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Link
ku: بەستەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: View
ku: پیشاندان

en: Format
ku: فۆرمات

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Loading
ku: ئامادەکردن
