Notification System (2.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (32 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Audience
mr: प्रेक्षक

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Edit
mr: संपादन

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Link
mr: दुवा

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: High
mr: उच्च

en: Low
mr: कमी

en: View
mr: बघा

en: Format
mr: रचना

en: ID
mr: आय डी

en: Mail
mr: ईमेल

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक

en: Example
mr: उदाहरण

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: Mapping
mr: प्रतिचित्रण
