Notification System (2.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Example
my: ဥပမာ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
