Notification System (2.0.0-rc1) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Edit
os: Раст кæнын

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд

en: Format
os: Формат
