Notification System (2.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (46 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Subject
sv: Ämne

en: Description
sv: Beskrivning

en: Audience
sv: Målgrupp

en: Read more
sv: Läs mer

en: Enable
sv: Aktivera

en: Priority
sv: Prioritet

en: Edit
sv: Redigera

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Link
sv: Länk

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: High
sv: Hög

en: Low
sv: Låg

en: View
sv: Visa

en: Mail
sv: E-post

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Example
sv: Exempel

en: Users
sv: Användare

en: Provider
sv: Leverantör

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Default language
sv: Förvalt språk

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Immediately
sv: Direkt

en: Changed
sv: Ändrad

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Sticky
sv: Klistrad

en: Language code
sv: Språkkod

en: Mapping
sv: Mappning

en: Loading
sv: Laddar

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Notification
sv: Avisering

en: Created on
sv: Skapad den

en: Add notification
sv: Lägg till notifiering

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
