Notifications widget (2.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: settings
it: impostazioni

en: Widget settings
it: Impostazioni widget

en: Notifications
it: Notifiche

en: About
it: Informazioni

en: Admin settings
it: Impostazioni admin
