Notifications widget (2.0.0-alpha8) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: settings
ar: إعدادات

en: Update
ar: تحديث

en: Create
ar: إنشاء

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: About
ar: حول
